Turniej wewnętrzny APD ,,Liga Mistrzów" 19.12.2015r. Relacja

Dnia 19.12.2015 na hali na Dębcu odbył się Turniej wewnętrzny w Akademii Piłkarskiej Dębiec ,,Liga Mistrzów" dzieci z roczników 2006, 2005 i 2004 24 osoby zostały podzielone na 6 drużyn i każda z nich grała jako wybrany klub z Ligi Mistrzów. W turnieju zagrały Chelsea Londyn, Fc Barcelona, PSG, Bayern Monachium, Real Madryt, Arsenal Londyn. Dzieciom bardzo się to podobało ponieważ mogli się zainspirować i wczuć się w prawdziwą postać swoich ulubionych piłkarzy. W całym turnieju było bardzo dużo emocji i walki ,,Ligę Mistrzów" w APD 2015 roku wygrała drużyna Bayernu Monachium w składzie grali Artur Skowroński (król strzelców 14 goli), Mateusz Zalewski,Krzysztof Żywiec(zawodnik turnieju),Wojciech Zborowski najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Mateusza Michalaka. Ciekawe czy w roku 2016 r wygra zespół z Monachium ? :)