Relacja I Turniej Piłki Halowej Akademii Piłkarskiej Dębiec Kategoria OPEN

Relacja

Dnia 20.12.2015 r w hali na Dębcu przy Zespole Szkół Licelalno Technicznym spotkał się 4 zespoły ,aby rywalizować ze sobą w I Turnieju Piłki Halowej Akademii Piłkarskiej Dębiecw kategorii OPEN . Miło było nam gościć drużyny Rossoneri, Dnipro Posen,APD I i APD II . Turniej graliśmy 4x4, 2x12 minut było dużo gry i dużo pięknych bramek. Pierwszy mecz to Rossoneri 23:1 APD I w tym meczu drużyna Rossoneri zupełnie zdominowała drużynę APD I wygrywając bardzo dużym wynikiem jednak muszę podkreślić, iż w drużynie APD I grali rodzice dzieci z naszej AKADEMII i średnia wieku była znacznie ponad 40 lat także brawa za walkę. Drugi mecz to Dnipro Posen 5:1 APD II w tym meczu przez długi okres drużyna APD II prowadziła 0:1 lecz pod koniec meczu ostatnie 6 minut przez brak możliwości zmian w drużynie APD II zabrakło sił i Dnipro udało się wygrać ten zacięty pojedynek.Kolejny mecz to Dnipro Posen 6:13 Rossoneri mimo ogromnej Walki ze strony Dnipro,Rossoneri pewnie wygrało ten mecz kontrolując przebieg spotkania od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Kolejny mecz to APD I 1:5 APD II , zespół APD II był stworzony z młodszych chłopaków i to miało znacząca przewagę nad APD I i APD II pewnie wygrało .Ostatni meczAPD I 8:13 Dnipro Posen ten mecz przez dłuższy czas był bardzo wyrównany dopiero w końcówce zawodnikom z APD zabrakło sił co zespół Dnipro bardzo dobrze wykorzystał i pewnie wygrywając w końcówce spotkania. Turniej wygrała drużyna Rossoneri z kompletem punktów 9 pkt 2 miejsce dla Dnipro Posen 6 pkt 3 miejsce APD II 3 pkt i 4 miejsce APDI 0 pkt najlepszym zawodnikiem został Pan Sebastian Kaczmarek APD I a najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika Rossoneri. Turniej został w bardzo dobry sposób zorganizowany zespoły pokazały bardzo dobrą piłkę i świetną postawę Fair Play tylko 1 faul w całym turnieju!!!.Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy wygranym oraz zawodnikom wyróżnionym, ale również wielkie brawa za piękna piłkę w wykonaniu wszystkich uczestników!!! Turniej był zorganizowany w celu zebrania funduszy na sprzęt piłkarski dla dzieci z Akademii Piłkarskiej Dębiec. Udało nam się zebrać 330 zł, hala kosztowała nas 246 zł, nagrody 39,14 zł woda 24 zł co daje koszt 313,14 zł dlatego zostało nam tylko i aż 17,86 zł na sprzęt dla dzieci co jest kwotą zbyt niską ale trzeba od czegoś zacząć :) dlatego śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku oraz naszą stronę internetowa ponieważ będziemy jeszcze organizować turnieje jeden w Styczniu dwa w Lutym i 1 w Marcu kwotę którą zebraliśmy na dzisiejszym turnieju z sumujemy ze wszystkimi turniejami, które będziemy organizować i prześlemy podziękowanie dla wszystkich zespołów, które dołożyły swoją cegiełkę w zbierani kwoty i wrzucimy oficjalną informację ile udało się nam zebrać i podamy informację jaki sprzęt udało nam się zakupić naszym celem jest zebranie 1000 zł za który chcemy kupić do Akademii 4 małe bramki aluminiowe do małych gier treningowych oraz sprzęt do treningu ogólnorozwojowego dla dzieci. Pomóż nam osiągnąć nasz Cel do dzieła PIŁKARZE!!! Dlatego w tym miejscu pragnę zaprosić firmy do współpracy np możliwości zareklamowania się na naszych turniejach np. nagrody dla naszych zawodników w turnieju baner reklamowy oraz zapraszam firmy do rozgrywek zgłaszając swoją drużynę do turnieju logo firmy przez 1 miesiąc będzie ukazywać się na naszej stronie internetowej za darmo to taki dodatkowy bonus za udział w naszych turniejach. Zapraszam również wszystkie osoby prywatne do wzięcia udziału w naszych turniejach i w naszym wyzwaniu poprzez ZABAWĘ, RUCH, RYWALIZACJĘ POMAGASZ DZIECIOM ZAPRASZAMY !!!! DOŁĄCZYSZ SIĘ ???

Akademia Piłkarska Dębiec Pozdrawia !!!

Powiązana galeria: