SPRAWOZDANIE Z MECZY 10-11.06.2017

SPRAWOZDANIE

Młodzik Starszy  APD 3:0 Wiara Lecha Poznań WALKOWER

ŻAK TURNIEJ WZPN WĄGROWIEC:

Turniej rozpoczęliśmy meczem z liderem rozgrywek Salosem Poznań który już w Kozigłowach zapewnił sobie pierwsze miejsce w końcowej tabeli. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu słaba, dużo błędów które były spowodowane brakiem koncentracji, rywal wykorzystał naszą Turniej rozpoczęliśmy meczem z liderem rozgrywek Salosem Poznań który już w Kozigłowach zapewnił sobie pierwsze miejsce w końcowej tabeli. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu słaba, dużo błędów które były spowodowane brakiem koncentracji, rywal wykorzystał naszą nieudolną grę i strzelił dwie bramki. Na drugą połowę chłopacy wychodzą skoncentrowani, efektem bramka Adama Mostowiaka. Gra wysokim pressingiem owocowała w liczne sytuację, niestety nie udało się doprowadzić do remisu. W drugim meczu z Nielbą Wągrowiec pokazaliśmy więcej charakteru lecz brakowało skuteczności, przy wyniku 2:0 wkradło się rozluźnienie, co wykorzystała nielba i zdobyła bramkę kontaktową przez co końcówka meczu była naprawdę nerwowa, udało nam się utrzymać dowieźć zwycięstwo do końca, APD 2-1 Nielba. Ostatni mecz który dzięki wygranej dałby nam 2 miejsce niestety nie potoczył się tak jakbyśmy chcieli, mimo prowadzenia 1-0 Błękitni strzelili nam w drugiej połowie dwie bramki i utrzymali drugie miejsce w tabeli. Chłopaki naprawdę dali z siebie wszystko lecz znów zabrakło szczęścia, konczymy sezon na 3 miejscu w tabeli. Drużyna APD wystąpiła w skladzie: Jakub Stefaniak (bramkarz) Mikołaj Antkowiak-Ratajczak (kapitan), Maksymilian Nowak, Adam Mostowiak, Jeremi Łuczewski, Tomasz Stolpe, Wiktor Śliwiński, Karol Żywiec, Mateusz Powąski, Mateusz Maćkowiak. Dziękujemy chłopakom za walkę do samego końca i zaangażowanie oraz rodzicom za kulturalny doping!