Hubert

Utworzono:

12.06.2017

Sprawozdanie

Po raz ostatni w tym sezonie drużyna orlików wybiegła na boisku świeżo upieczonego mistrza naszej grupy Zielonych Śrem. Drużyna gospodarzy do soboty wygrała wszystkie mecz i była zdecydowanym faworytem w meczu z APD. Nasz zespół bardzo zmotywowany wyszedł na boisko, pamiętając lekcję jaką Mistrzowie dali nam w Poznaniu. Mecz zaczął się znakomicie w 30 sekundzie Julek Kuc wykorzystał nieporozumienie obrońców i 1:0 dla APD. Mecz zacięty chłopcy nie tracili koncentracji ale w 12 min straciliśmy gola 1:1 . Tuż po wznowieniu Piotrek Bronikowski strzałem z dystansu pokonał bramkarz i mamy 2:1 dla APD. W doliczonym czasie gospodarze wyrównali i do przerwy 2:2. Po zmianie stron Zieloni ruszyli do ataku ale linia obrony dobrze się uzupełniała podwajając krycie. Gdy Zieloni bili głową w mur, my przeprowadziliśmy kontrę i w 34 min na 3:2 dla APD strzelił Paweł Szymkowiak. Ten gol był początkiem nokautu, 35 min Piotrek Bronikowski na 4:2, 36 min Alek Łuczak na 5:2, gospodarze na 5:3, 38 min Piotrek Bronikowski 6:3. Te cztery minuty wstrząsnęły Zielonymi na 10 min przed końcem zrobiło się 6:4 i Zieloni mocno na nas ruszyli ale umiejętnie powstrzymywaliśmy przeciwnik. Na pięć minut przed końcem kontra i gol Marka Stolpe 7:4 dla APD. Radość z gola rozluźnienie i gol dla Mistrzów 7:5. I gdy sędzia spojrzał na zegarek w ostatniej akcji meczu APD i 8:5. Sensacja w Śremie !!! Po bardzo dobrym meczu APD pokonuje Mistrza Ligi 8:5 BRAWO, BRAWO, BRAWO chcieć to móc. APD w składzie : Adam Gawelski, Paweł Szymkowiak, Mikołaj Dydziński, Stasiu Lorenc, Julek Kuc, Piotr Bronikowski, Alek Łuczak. Zmiennicy : Kuba Włodarczak, Michał Spychała, Oliwier Śmigielski, Bruno Paszkiewicz, Marek Stolpe.