Hubert

Utworzono:

19.06.2017

Sprawozdanie

W ostatnim meczu 1 ligi okręgowej w kat. Młodzik Starszy APD podejmowała zespół Warty Poznań, który już przed tym meczem zapewnił sobie mistrzostwo ligi. Cały mecz dominował zespół Warty lecz w pierwszej połowie świetnie spisywała się nasza gra obronna a szczególnie w świetnej dyspozycji był nasz goalkeeper Jan Muszyński, który bronił jak w transie. Gdy w pierwszej połowie to Warta wygrywała już 2:0 piękną bramkę kontaktowa z rzutu wolnego zdobył Nikodem Foltynowicz i było 2:1. W 2 połowie niestety nie potrafiliśmy już tak dzielnie stawić czoła i Warta wygrała pewnie 6:1. Dziękuje całej drużynie i zespołowi za zaangażowanie w całym sezonie , wiem , że zostwiliście serducho na boisku .Dziękuje za walkę za APD.Dziękuje rodzicom za pomoc w organizacji i sprawnego działania całego rocznika, dziękujemy za doping i wsparcie.