VI Miejsce drużyny Młodzika w turnieju halowym we Wronkach

Relacja

Nasza drużyna w składzie Jan Muszyński, Wojciech Zborowski, Mateusz Krużyński, Norbert Serdak, Maciej Ratajczak, Oskar Kaczorowski, Mateusz Zalewski, Nikodem Foltynowicz, Aleks Foltynowicz, Artur Skowroński brała udział w turnieju halowym we Wronkach. W turnieju brało udział 10 drużyn, które podzielono na 2 grupy. Grupa A: Błękitni Wronki, Sokół Pniewy, Junior Stare Kurowo, Akademia Piłkarska Wielkopolska, UKS Reiss Jarocin, Grupa B: Warta Międzychód, Akademia Piłkarska Dębiec, Koziołek Poznań, SPN Szamotuły, Noteć Czarnków. Wyniki Grupowe: Warta 3:0 APD, Koziołek Poznań 1:3 APD, Noteć Czarnków 2:0 APD, SPN Szamotuły 0:3 APD. Chłopacy pokazali trochę dobrej piłki, niestety w dwóch meczach ulegliśmy Warcie Międzychód i drużynie z Czarnkowa. Były to stosunkowo wyrównane spotkania, lecz szale zwycięstwa na swoją stronę przechylili nasi rywale i nie pozwoliło to nam awansować do Ligi Mistrzów. Pozostało walczyć nam w Lidze Europy, gdzie graliśmy z Błękitnymi Wronki1:2 APD, Koziołkiem Poznań 2:3 APD, WAP 0:2 APD, SPN Szamotuły 0:4 APD co pozwoliło na w pewny sposób wygrać Ligę Europy i ostatecznie zająć 6 miejsce. Brawo Chłopaki!!! Cały turniej wygrała drużyna Warty Międzychód, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy organizatorowi - Błękitnym Wronki za zaproszenie oraz za dobrze zorganizowany turniej!!!