Sprawozdanie z Turnieju Żak F2 22.04

Relacja

Turniej rozpoczęliśmy meczem z Nielbą Wągrowiec którą pokonaliśmy 1:0, mecz mógł zakończyć się różnie ponieważ obie drużyny miały kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki. Gola dla naszej drużyny strzelił Maksymilian Nowak. Kolejny mecz rozegraliśmy z drużyną Salosu, początek meczu był bardzo nerwowy, przeciwnik przejął inicjatywę już od pierwszych minut lecz nasza drużyna wyszła z świetną kontrą którą na bramkę zamienił Adam Mostowiak. Przez cały turniej jak i również w tym meczu dobrą postawę w bramce utrzymywał Wiktor Śliwiński broniąc kilka sytuacji sam na sam, jednak nie wystarczyło to aby utrzymać korzystny wynik gdyż nasi zawodnicy opadli z sił, warto dodać że mieliśmy tylko dwóch zmienników co mocno wpłynęło na rezultat całego turnieju, wynik meczu 1-2. W ostatnim meczu mimo braku sił, widać było walkę i zaangażowanie do samego końca co przerodziło się w sytuacje podbramkowe naszej drużyny, niestety żadna akcja nie przyniosła bramek, mecz zakończył się wynikiem 0-1. Turniej zakończyliśmy na 3 miejscu, można podkreślić iż każdy mecz był bardzo zacięty a o wyniku decydowały detale.