Sprawozdanie z sobotnich meczy 29.10

Sprawozdanie

Drużyna trenera Remiego Orlik E2 na wyjazdowym meczu przegrał z liderem rozgrywek Avią Kamionki 3:1 mimo , że sędzia nie zaliczył dwóch prawidłowych zdobytych bramek przez APD.Widać, że zespół zaczyna funkcjonować coraz lepiej. Ostatnio zespół trapi plaga kontuzji i przeziębień życzymy wszystkim zdrowia :)

Drużyna Młodzika starszego w Międzychodzie uległa po bardzo słabym meczu 6:0 Warcie Międzychód i niestety w lidze mistrzowskiej znajdujemy się w pozycji spadkowej. Chłopacy muszą pozbierać się po wpadce w Międzychodzie i w kolejnych meczach włożyć więcej serca w grę!!!

Drużyna Młodzika Młodszego podejmowała na swoim boisku Warte Poznań i  zawodnicy z APD zasługują na wielkie słowa uznania bo mocno stawili czoła liderowi Grupy przegrywając 1:2. Gra Warty Poznań była bardzo agresywna i nie fair play. Mimo to Zawodnicy APD pokazali wielkie serce do gry. Dziękujemy za wspaniały mecz i dużo emocji!!!