Sprawozdanie z meczy weekendowych 4.06.2016

Sprawozdanie

Grupa Młodzik

Podejmowała u siebie reprezentację drużyny lidera grupy ligi mistrzowskiej Akademie Piłkarska Reissa. Po bardzo zaciętym meczu i 2 dziwnych decyzjach sędziego nie dyktując 2 ewidentnych rzutów karnych dla naszej drużyny przy wyniku 2:2. Szybko straciliśmy dwa gole, ale drużyna się podniosła w wspaniałym stylu i zdołała wyrównać do wyniku 2:2. Jednak ostatnie słowo należało do AP Reissa i 3 minuty przed końcem meczu straciliśmy bramkę i tym samym przegraliśmy 2:3. Jesteśmy z Was chłopacy bardzo dumni widać postęp z każdy kolejnym meczem.Dziękujemy kibicom i sympatykom za doping i gratulujemy zwycięzcom!

Grupa Orlik

Mecz był bardzo zacięty AKF po składnych akcjach strzelił nam szybko 2 gole jednak APD się nie podało i na początku drugiej połowy już prowadziliśmy 3:2. Po kontrowersyjnej decyzji w polu karnym został przyznany rzut karny dla drużyny AKF,która wyrównała i było 3:3 miedzy czasie z rzutu wolnego trafiliśmy w słupek i nie trafiliśmy do pustej bramki. Jak to mówią sytuacje się mszczą i niestety 5 minut przed końcem spotkania AKF zdobyło gola , które dało im zwycięstwo.Brawo dla chłopaków z APD dali z siebie wszystko zabrakło koncentracji od początku spotkania. Musimy wyciągnąć wnioski i walczyć dalej! Dziękujemy rodzicom i sympatykom za doping!

Grupa Żak

Niestety nasi Żacy się nie popisali grając turniej u siebie oczekiwaliśmy większej walki na własnym boisku w drużynie jest dużo nowych osób widać ,że potrzebujemy jeszcze ogrania, jak to mówią aby wygrywać trzeba przegrywać i uczyć się na błędach i zbierać doświadczenie. W naszej drużynie drzemie duży potencjał teraz dużo pracy przed nami i ciężki treningi. Wyniki z Turnieju

APD 0:3 Avia Kamionki

APD 1:1 KS Luboński

APD 0:3 Koziołek Poznań

Tym samym Żaki zakończyły swoją ligę na 5 drużyn zajęliśmy 3 miejsce. Dziękujemy chłopakom i rodzicom za cały sezon.