Sprawozdanie z meczy weekendowych 3-4.09.2016

SPRAWOZDANIE

Grupa Orlik E2 rozgrywali swój mecz w Zaniemyślu w 1 kolejce rozgrywek. Mecz był bardzo emocjonujący po bardzo zaciętym spotkaniu padł remis Kłos Zaniemyśl 2;2 Akademia Piłkarska Dębiec.

Młodzik młodszy D2 rozgrywał swój mecz w Środzie Wlkp w pierwszej kolejce rozgrywek. Polonia Środa stwarzała sobie bardzo dużo okazji do strzelenia bramki, jednak to APD strzeliło jedynego gola po bardzo ładnej akcji i tym samym wygrywając cały mecz Polonia Środa Wlkp 0;1 Akademia Piłkarska Dębiec.

Młodzik starszy D1 w lidze mistrzowskiej w 1 kolejce rozgrywek na wyjeździe podejmował zespół Unii Swarzędz.Ten mecz nie wyszedł naszej drużynie i Unia Swarzędz w dniu dzisiejszym okazała się lepszą drużyną.Mecz mimo wszystko był bardzo zacięty i ostateczny wynik to Unia Swarzędz 2:1 Akademia Piłkarska Dębiec,

Dziękujemy wszystkim rodzicom i sympatykom za pomoc i doping!!!!