Sprawozdanie z meczy weekendowych 2-3.10.2016

Sprawozdanie

Orlik E 2 Przegrał wysoko 10:2 w meczu wyjazdowym z Poznańska 13. Zespół gospodarzy wyraźnie dominował na boisku, lecz poziom sędziowania przez arbitra woła o pomstę do nieba. Gdyby nie nieudolne decyzje sędziego wynik byłby o wiele mniejszy. APD w tym meczu pierwsze strzeliło gola. Mimo porażki chłopaki walczyli jak mogli za APD. Dziękujemy rodzicom za doping!!!

Młodzik młodszy D2 Podczas meczu emocji nie brakowało. Początek spotkania był fantastyczny w wykonaniu czarno białych i po rzucie rożnym pięknie w siatce umieścił piłkę Alan Wojski. Sytuacji podbramkowych nie brakowało, a APD nie potrafiło zdobyć kolejnego gola. Błękitni później próbowali odrobić wynik, a APD bardzo dobrze się broniło i ostatecznie wynik tego spotkania wyniósł 1:0 dla Dębca!!!! Dziękujemy za doping rodzicom i sympatykom. Poniżej zdjęcia:

Młodzik starszy D1 w meczu u siebie w 1 lidze okręgowej  podejmował u siebie  drużynę NAP Nowy Tomyśl z mocno osłabioną kadrą spowodowaną kontuzjami. Mimo tego chłopaki pokazali serce i walkę na boisku i udało się nam uzyskać remis 2:2. Mecz był wyrównany mało brakowało, a  moglibyśmy ten mecz wygrać, gdybyśmy zachowali więcej zimnej krwi pod bramką. Pozdrawiamy!!!