Relacja Turniej Żak o Puchar rady Umultowo 28.11.2015

RELACJA

Nasi chłopacy, z kategorii wiekowej żak 7 i 8 lat, rozegrali swój pierwszy turniej halowy w barwach APD. Jako trener jestem bardzo zadowolony z organizacji turnieju i mogę śmiało napisać, iż był to jeden z najlepszych turniejów halowych dla dziecina, których miałem przyjemność prowadzić zespół jako szkoleniowiec. Słowa uznania dla organizatorów i ogromne podziękowania za zaproszenie naszej drużyny. Jeśli chodzi o same rozgrywki naszym chłopakom nie udało wygrać się żadnego z 5 meczy jednak w każdy włożyli całe serca i jestem z nich bardzo zadowolony. Chłopacy rozegrali na tym turnieju pierwsze swoje mecze w historii Akademii Piłkarskiej Dębiec kategorii Żak. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Red Box Akademia Piłkarska Poznań/Suchy Las i w meczu padł remis 2:2. Dwa piękne gole zdobył Aleksander Łuczak, jednak w dogrywce lepsi okazali się przeciwnicy. APD 0:3 OTPS WINOGRADY, APD 0:5 Suchary Such Las, APD 0:1 WAP, APD 1:2 KS Jadwiżański ( bramka Aleksandra Łuczaka). Jak widać po wynikach naszą drużynę czeka jeszcze dużo pracy na treningach, ale jako trener widzę duży potencjał w chłopakach i myślę, iż jak na pierwszy ich taki turniej wypadli ponad moje oczekiwania. Gratulacje dla naszego bramkarza Michała Krawczyka za zdobycie statuetki najlepszego bramkarza turnieju, dla Alka za zdobycie pięknych 3 bramek i dla całej drużyny za radość gry w piłkę i walkę na boisku. Słowa podziękowania dla rodziców za opiekę i pomoc podczas wyjazdu na Turniej. Pozdrawiamy.