Realacja z Turnieju Halowego Środa WLKP Młodzik 13.02.2016

Relacja

Grupa Młodzik APD w sobotę 13.02.2016 brała udział w turnieju halowym w Środzie Wlkp. W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn Lechia Kostrzyn, APD, 3 Zespoły Polonii Środa Wlkp, KKS Kalisz dwa zespoły, Unia Swarzędz. Nasi zawodnicy w grupie zmierzyli się z Unią Swarzędz 2:2 APD, Polonia Środa Wlkp II 2:1 APD, KKS Kalisz I 1:4 APD. Dzięki zwycięstwu z drużyną z Kalisza, APD awansowało z drugiego miejsca w grupie i w meczu półfinałowym przyszło nam zmierzyć się z Lechią Kostrzyn 4:0 APD Niestety nie udało nam się awansować do finału. W meczu o 3 miejsce z Unia Swarzędz 0:0 APD w rzutach karnych więcej zimnej krwi mieli chłopacy z APD i tym samym zdobyliśmy brązowy medal. We finale organizator uległ drużynie z Kostrzyna Polonia Środa Wlkp 0:1 Lechia Kostrzyn .Gratulujemy wygranym dziękujemy organizatorom Polonii Środa Wlkp za zaproszenie i dobrze zorganizowany turniej. Gratulujemy Młodzikom zajęcia 3 miejsca i życzymy dalszych sukcesów APD!!!