Piknik Akademii Piłkarskiej Dębiec

Pierwszy Piknik Akademii Piłkarskiej Dębiec odbył się we Wrześniu wspólnie z rodzicami zorganizowaliśmy grilla i słodkie przekąski. Na pikniku czekała niespodzianka dla Dzieci czyli wyczekiwane bramki z siatkami.Dzieci wspólnie grały i bawiły się piłkami strzelając mnóstwo pięknych goli do nowych bramek. Rodzice zajęli się wspólnie z trenerem wyrównywaniem boiska i około 10 ton ziemi zostało rozwiezione i wyrównane. Boisko dzięki temu znacznie poprawiło swój stan.Na koniec pikniku dzieci rozegrały pierwszy mecz na nowe bramki przeciwko drużynie rodziców, mecz dostarczył dużo radości i emocji. Wszystkim rodzicom oraz dzieciom Akademia Piłkarska Dębiec bardzo dziękuje za to ,że jesteście i za to, że tak dużo pomagacie w rozwoju naszej  wspólnej Akademii JESTEŚMY Z WAS DUMNI !!!!!!!

Powiązana galeria: