OBÓZ ZIMOWY WOLSZTYN FERIE 2016

FOTORELACJA

Grupa Młodzik, która przygotowuje się do wiosennych zmagań w lidze Mistrzowskiej w kategorii Młodzik D2 swój obóz zimowy odbyła w Wolsztynie pod opieka 2 trenerów: Huberta Brychcy i Rafała Głuszaka. Chłopacy mieli 2 treningi na sali po 2 h, rozruch poranny oraz wiele atrakcji i konkursów związanych z piłką nożną, miedzy innymi: turbo kozak, turniej gry 1x1, siatkonoga, liga wewnętrzna czwórek, piniata piłkarska, czyli zrzucenie siatki pełnej cukierków zawieszonej w okienku bramki uderzając piłką. W pierwszym dniu obozu odbył się turniej, w którym wzięły udział 3 drużyny: Gminnej Szkółki Piłkarskiej, Gromu Wolsztyn i APD. Cały turniej wygrała nasza drużyna! Oprócz tych atrakcji chłopacy mieli wykłady motywacyjne oraz wykład o wszystkich czynnikach, które wpływają na zostanie profesjonalnym piłkarzem. Na zgrupowaniu odbyły się testy sprawności motorycznej i piłkarskiej, na podstawie których wyznaczyliśmy sobie cele drużynowe i indywidualne. Oprócz tego 2 profesjonalne treningi bramkarskie przeprowadził dla naszych bramkarzy były bramkarz Lecha Poznań - Paweł Kotlarski. Jedliśmy w świetnej restauracji, którą zawodnicy i my trenerzy z całego serca polecamy - Picco Bello Wolsztyn. Wspaniała kuchnia, obsługa i niepowtarzalny klimat pozdrawiamy całą załogę i jeszcze raz bardzo dziękujemy za gościnę i pyszne posiłki! Oprócz tych wszystkich atrakcji byliśmy z całą drużyną na kręglach oraz 2 razy w wolsztyńskim aquaparku. Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i zawodnikom za zaangażowanie! Latem kolejny obóz. Do zobaczenia!!!

Powiązana galeria: