Liga halowa w Buku podsumowanie

Podsumowanie

Przez cała zimę zawodnicy grupy Orlik rocznik 2005 i 2006 oraz Młodzicy rocznik 2004 rywalizowali w lidze halowej w Buku rocznik 2004. W lidze wzięło udział 8 zespołów Orzeł Granowo I, Orzeł Granowo II, Partia Buk I, Partia Buk II, Skra Otusz, Las Puszczykowo, APD I rocznik 2005, APD II rocznik 2004. Nasza młodsza drużyna zajęła w całej lidze 7 miejsce i z tygodnia na tydzień grała coraz lepiej co na koniec ligi pokazał puchar ligi gdzie młodzi zawodnicy odpadli w półfinale przegrywając w karnych.Najlepszym zawodnikiem ligi został grający w naszej młodszej drużynie Max Rychcik gratulujemy! Gratulujemy również wszystkim chłopakom z APD I rocznik 2005 za podjęcie walki i grę ze starszymi chłopakami oraz za widoczny postęp w grze całego zespołu! Drużyna APD II rocznik 2004 zajął w całej lidze 2 miejsce co jest zasługą całej drużyny, lecz starsza drużyna w tej lidze mogła pokusić się o zwycięstwo całej ligi, zabrakło jednak konsekwencji w najważniejszych meczach. Na wyróżnienie w drużynie zasługuje Nikodem Dziewiatowski, który został królem strzelców w całej lidze zdobywając 21 bramek gratulujemy! Jako trener jestem bardzo dumny z wszystkich chłopaków bardzo dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc przede wszystkim w transporcie i organizacji oraz dziękuje za świetny doping jesteście WIELCY !