APEL

SZANOWNI RODZICE CZŁONKOWIE AKADEMII PIŁKARSKIEJ DĘBIEC

Sytuacja, która spotkała cały świat w tym także Polskę to egzamin dla nas wszystkich. Trzeba wiele spraw odłożyć, zrobić inaczej.

Jako zarząd klubu także musimy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, zadbać o to żebyśmy mogli normalnie wrócić do naszej piłkarskiej rzeczywistości.

Przecież nikt z nas nie zawinił.

Funkcjonowanie klubu to nie tylko treningi. Trzeba prowadzić księgowość, opłacać rachunki, prowadzić stronę internetową, wypełniać różnego rodzaju panele,utrzymać boisko. To także obowiązek płacenia wynagrodzeń za pracę, składek ZUS i opłaty do Urzędu skarbowego.

W okresie kiedy nie odbywają się treningi na boisku zrobiliśmy/zrobimy:

-Przeprowadzimy treningi online. 2 filmy już się ukazały. W osobnym artykule opiszemy zasadę weryfikowania tych treningów przez zawodników. Zainwestowaliśmy w program do tworzenia takich filmików, oraz bardzo długo pracowaliśmy nad znalezieniem odpowiednich środków treningowych do stworzenia filmów online. Wkrótce ukażą się kolejne filmiki do tego typu zajęć.

-Wyremontujemy szatnie m.in położymy gumolit na podłodze dorobimy haczyki na ubrania.

- Renowacje boiska wertykulacja,dosiewka,nawożenie

-Budowa ławek rezerwowych oraz miejsc siedzących dla rodziców/kibiców (zakupiliśmy krzesełka stadionowe)

- Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt do rozwoju podań i precepcjii Quick feet oraz klatkę do gry 1x1 Panna

TO WSZYTKO WYKONAMY ZA OPŁATĘ SKŁADKI ZA MIESIĄC MARZEC/KWIECIEŃ.

Apelujemy do was o systematyczne opłacenie składek członkowskich bez których funkcjonowanie klubu może zostać poważnie zachwiane.

Jeśli chodzi o miesiąc Kwiecień będziemy państwa informować bliżej końca miesiąca Marzec, mamy już pewien pomysł na treningi w mniejszych grupach i kontynuacje programu szkolenia online jeśli stan rzeczy się nie zmieni w związku z epidemią. Na ten moment wiemy tylko tyle że rozgrywki zostały zawieszone do 24 Kwietnia.Treningi na boisku w Akademii zostają wstrzymane na pewno do końca Marca. Bardzo prosimy Was drodzy rodzice abyście zadbali o rozwój fizyczny na czas kwarantanny swoich dzieci. Teraz wy stajecie się ich trenerami przypilnujcie czy wykonują zadania domowe (filmiki które im zadajemy) harmonogram treningu wrzucamy również w sport.bm.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE

ZARZĄD APD